садовий

Чиновників, котрі працюють в адміністрації мера Львова Андрія Садового перевіряють на предмет розтрати бюджетних коштів.

Про це місцеві ЗМІ дізнались з відповіді на запит, поданий в прокуратуру.«Слідчим управлінням ГУ МВС України у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, № 12013150010000441 від 15.03.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України, за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем службовими особами УКБ ДЖГІ Львівської міської ради в особливо великих розмірах як оплату за виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва стадіону по вул. Стрийській – вул. Кільцевій у м. Львові, виготовленої компанією «ALPINE BAU GMBN» (Австрія)», – повідомили у прокуратурі.

Мова йде про будівництво стадіону при підготовці міста до проведення чемпіонату Європи з футболу, котрий відбувався в 2012 році.

В розтраті підозрюють службових осіб з управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. На думку слідчих, при виготовленні проекту майбутнього стадіону, кошторис замовлення був суттєво перевищений. Проект виготовляла австрійська компанія “Альпіна”.