Відеозйомка гінекологічних УЗД, кадри якої викладалися на порносайтах, була організована на території Одеського обласного онкологічного диспансеру. Однак зйомка відбувалася у приміщеннях, які центр здає в оренду.

Про це заявив головний лікар диспансеру Олег Лук’янчук. Він додав, що лікар, в кабінеті якого проходила зйомка, не є співробітником диспансеру.

“Керівництво та співробітники Обласного онкологічного диспансеру повідомляють, що події, описані в Інтернет-виданнях та соціальних мережах, не мають ніякого відношення до співробітників диспансеру та його кабінетів. Те, про що повідомляють ЗМІ та соцмережі, відбувалося на орендованій території”, – уточнив він .

Лук’янчук підкреслив, що керівництво медустанови не може контролювати роботу осіб, які працюють на орендованій території, однак буде вимагати розірвання договору оренди.

“Керівництво диспансеру надасть всю адміністративну та правову допомогу органам досудового розслідування у встановленні істини у справі”, – підсумував він.

Нагадаємо, в Одеському онкодиспансері пацієнток таємно знімали на відео для порносайтів. Прихована камера була встановлена ​​в кабінеті гінеколога.