Солдати російської армії постійно скорочують евакуацію населення на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Відомо, що кількість місць обмежена. Тому, навіть колаборанти не можуть «евакуюватися».

«Окупаційна влада Сєвєродонецька та інших окупованих населених пунктів по команді зверху оновлюють евакуаційні списки для колаборантів. Кількість місць в них постійно змінюється, тому кожен раз, щоб туди потрапити, потрібно доводити вірність ідеалам так званої «ЛНР», — йдеться у повідомленні Луганської ОВА у Facebook.

Зазначається, що останній евакуаційний список окупантів виявився найкоротшим за весь час – до нього не увійшли навіть «керівники» комунальних закладів міста. Російська влада все менше дає колаборнатам обіцянок і гарантій безпеки.

Нагадаємо, що російські загарбники проводять мобілізацію місцевих мешканців та відправляють їх для військової підготовки до Краснодарського краю.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

«У місті Старобільськ Луганської області окупанти проводять мобілізацію місцевих мешканців до Збройних сил Російської Федерації», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в Генштабі, чоловіки міста намагаються будь-якими способами уникнути призову на військову службу: звільняються з роботи, переховуються, виїжджають до інших населених пунктів.