Полонений окупант, на відео, опублікованому у YouTube, зізнався, що боїться зустрічі з українцями на вулиці. Він розповідає, що цивільні вб’ють його одразу. Російські окупанти розуміють, що за злочини, які вони скоїли проти мирного українського народу, їм загрожує покарання. При цьому реакції цивільних вони бояться навіть більше, ніж військових.

Відео на підтвердження розмістив на своєму YouTube-каналі автор проєкту “Ищи своих” Володимир Золкін. На ньому – розмова з полоненим російським старшиною Сергієм Захаровим із Самари.

Так, окупанту запропонували за згодою вищого керівництва вийти на волю за однієї умови: його відпустять в українському місті і військовий РФ має бути одягнений у форму путінської армії з усіма шевронами та відзнаками. Для цього Захарову потрібно було просто письмово дати згоду.

При цьому окупанту пообіцяли: поліції та військових Збройних Сил України поряд із ним не буде.

Ні, не треба. Цивільні мене вб’ють одразу, – злякався Захаров. За його словами, мирне населення добре пам’ятає, як російські військові зайшли в Україну і які злочини вони чинили раніше і зараз.

Як повідомлялося раніше російські окупанти у перехоплених розмовах скаржаться, що військове командування обіцяло їм великі заробітки, але обдурило. Вони закликають своїх друзів не їхати на війну в Україну. Крім того, росіяни розповідають, що порівняно із Сирією в Україні вони потрапили у справжнє пекло.