Переможцю другого туру президентських виборів Володимиру Зеленському потрібно, щоб Верховна Рада «приймала важливі рішення», а непрацюючий парламент необхідно розпустити.

Про це в інтерв’ю «Ліга.net» заявив радник Зеленського, екс-міністр фінансів Володимир Данилюк.

«Треба йти до Верховної Ради з кадровими призначеннями та пріоритетними законопроектами, вносити і наполягати – голосуйте! Президент Зеленський збирається так діяти. Не голосуєте? І далі… треба зробити так, щоб відмова депутата підтримати хорошу ініціативу мала для нього високу політичну ціну. Нехай пояснює своїм виборцям, чому він проти антикорупційних законів і оновлення кадрів», – зазначив Данилюк.

За словами Данилюка, є кілька моделей роботи президента і Ради.

«Перший – шлях договірняків. Це те, чого Рада очікує, що ми прийдемо домовлятися-торгуватися…. Я упевнений в іншому підході. У Зеленського є… підтримка і довіра 73% виборців, і це єдине, на що він має спиратися у роботі з Радою», – зазначив радник Зеленського.

«Нам потрібно, щоб приймалися важливі рішення. Навіщо розпускати працюючу Раду? А непрацюючу – просто необхідно», – додав він.

На думку Данилюка, у разі відмови ВР працювати з президентом «можна зробити так, щоб їх низька довіра конвертувалося у програш на наступних виборах, і заручитися підтримкою громадськості, яка навчилася тиснути на владу».