Під час свого візиту у Канаду, Олексій Данілов обговорив ситуацію на українських кордонах разом з міністром національної оборони Канади Анітою Ананд.

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов у ході візиту на Галіфакський форум у Канаді обговорив ситуацію навколо українських кордонів із міністром національної оборони Анітою Ананд.

Про це повідомила пресслужба РНБО.

Згідно з прес-релізом, у рамках роботи Форуму Данілов, заступник керівника Офісу президента України Роман Машовець і заступник міністра оборони України Анатолій Петренко обговорили ситуацію з безпекою навколо українських кордонів із міністром національної оборони Канади Анітою Ананд.

Зазначається, що секретар РНБО України також візьме участь в одній із сесій у рамках Форуму, який триватиме 19-21 листопада.

Крім того, у рамках робочого візиту Данілов також обміняється думками щодо ситуації у сфері безпеки в Україні та світі з керівниками органів безпеки країн-учасниць форуму.

Окрім Данілова, робочий візит здійснив й Олексій Резніков. Міністр оборони навідався у Штати. Там він заявив про те, що Україні слід продовжувати впровадження реформ, які рано чи пізно забезпечать їй приєднання до НАТО, попри те, що на сьогодні в Альянсі немає політичного консенсусу щодо членства нашої держави.