Ситуація із Санжарами стабілізувалась, і поки влада, та прості українці, показують, що Україна – це не та країна, на яку спостерігав, весь світ два дні тому, опозиція не спить, і робить все аби лише підвищити свій рейтинг. Зокрема українці незадоволені заявою Парубія, яка пролунала відразу після подій у Санжарах

Адже, Парубій заявив – “Європейська Солідарність” готова стати об’єднавчим центром для демократичних, проукраїнських сил, щоб створити потужний фронт спротиву реваншистським силам та спробам повернути Україну в часи Януковича.

“Ще напередодні президентських виборів я говорив, що Зеленський – це просто модернізований Янукович… Сьогодні ми з кожним днем бачимо, що нам просто дають у зм’якшеній, омолоджений формі ту ж саму ідеологію Януковича, Партії регіонів і проросійських сил. І на чолі цього стоїть президент Зеленський”, – сказав він.

Андрій Парубій зазначив, що в Україні відбувається не просто політична боротьба, а йде «війна за розум» громадян, і наголосив, що українцям якнайшвидше потрібно вийти з великої ілюзії, в яку всіх увів серіал «Слуга народу».

“На моє глибоке переконання, чим швидше Зеленський піде з посади, тим краще буде для України. Тим легше ми зможемо захистити Україну від Росії”, – додав депутат.

Підлила олії у вогонь і Геращенко, яка заговорила про Санжари:

– водій збив немовля;
– 6-річна дівчинка та 12-річний хлопчик загинули в Таїланді;
– уже двоє українців заражені коронавірусом;
– в Україну прибувають евакуйовані з Уханю громадяни;
– поширення коронавірусу в світі;
– про шахрайку , яка видавала себе дружиною військового;
– потонули троє малих дітей;
-школи закрили через забруднення пестицидами;
– пасажири почубилися з прикордонниками

Це не фільм жахів і не кримінальна хроніка, а реальний випуск новин одного з телеканалів. Віддати належне, на інших телеканалах верстка новин приблизно така сама. Страх,істерика, мова ненависті, залякування, ще трохи страху, й ненависті до всього , що навколо, формування ненависті до України, бо як можна любити територію, де тільки ріжуть, крадуть, отруюють ,збивають , де суцільна корупція, де всі політики апріорі огидні, де відсутня інтелігенція і апріорі немає позитивних новин – ось цим інформаційним фудом щодня , з року в рік годують українців. Потім ми дивуємося люмпенізації населення, шаріківщині, повній відсутності аналітичного мислення? Нові Санжари – це сигнал. Який бажано всім почути і зрозуміти. Владі, опозиції, медіа, інтелігенції, церкві, громадянському суспільству.

Українці ж підтримують президента і зазначають, що проплачений мітинг, став не контрольований через емоції і страх. А президент вже знає, хто це робив – тому хай начуваються всі, хто причетний до цієї маніпуляції, з ними можливо попрощаються. Адже коли поки дехто “говорить” про реванш і сам же його створює, то Росія користується картинкою, показавши що відбувалось в Санжарах, два дні тому.