26 лютого 2015 року до чергової частини Державтоінспекції міста Львова надійшла інформація з медичного закладу про те, що до них звернулася 22-річна жінка, яка повідомила про тілесні ушкодження, отримані внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Про це  повідомили у прес-службі УДАІ Львівщини.

Зі слів жінки, цього ж дня близько 19.30 у Львові на перехресті вул.Стрийська-Наукова невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, здійснив наїзд на неї та поїхав з місця пригоди. Внаслідок автонаїзду пішохід отримала тілесні ушкодження та після надання медичної допомоги була відпущена.

Окрім того, учора близько 23.00 на вул. Наукова, 13 невідомий водій, керуючи невстановленим транспортним засобом, здійснив наїзд на перешкоду – світлофорний об’єкт для пішоходів та з місця пригоди утік.

Внаслідок автопригоди даний світлофор є пошкоджений. Регулювання дорожнього руху здійснюється в нормальному режимі.

Правоохоронці просять зголоситися усіх, хто має будь-яку інформацію про обставини цих дорожньо-транспортних пригод, а також інші дані, що можуть допомогти у пошуку водіїв-утікачів за телефоном «102» або (032) 238-40-27 у чергову частину Державтоінспекції міста Львова.