Народний депутат Вадим Рабинович приховав від декларування депозит в ізраїльському банку. Про це пише журналіст Василь Крутчак, який опублікував Facebook копії підтверджуючих документів, перекладених і завірених в Україні.

Як стверджується, депутат зберігає гроші в банку "Апоалім". В електронній декларації Рабиновича цього приводу не відображений.

Популярне: Бабуся повела внуків купатися, а знайшла свою смерть: трагедія під Харковом

Крутчак розповів, що український адвокат зробив запит в Управління у справах корпорацій ізраїльського Мін'юсту – чи має Вадим Рабинович банківські рахунки в Ізраїлі, і які саме.

"Станом на 31 травня цього року Вадим разом з дружиною Мариною мали один рахунок в ізраїльському банку Банк Гапоалім лтд. Він був відкритий ще в листопаді 1995 року на 99 років. Це відбулося незабаром після репатріації сім'ї Рабинович в Ізраїль і вступу в громадянство", – пише журналіст.

Він звертає увагу, що в документах депутата називають Вадимом "і не використовують ім'я Давид, яке він взяв після отримання громадянства".

Сума депозиту – це банківська таємниця. Сам же депозит є заставним – мабуть депутат брав на щось кредит в Ізраїлі, але гроші ще не повернув.

Крутчак веде до того, що Рабинович і його дружина Марина на той момент вже були громадянами Ізраїлю: "І Вадим, і Марина на той момент точно були громадянами Ізраїлю і мали відповідні ідентифікаційні номери. Вони наведені у відповіді ізраїльського Мін'юсту".