1 липня в районі міського пляжу в Генічеську потонула 63-річна жителька Харкова.

Як повідомили рятувальники, загибла плавала на матраці поза зоною дії рятувального поста. Дане місце було не обладнаним для купання і дуже небезпечним. Судячи з усього, бабуся плавала на матраці з онуками, яких вдалося врятувати. Дітей 8 і 11 років вдалося врятувати, їх відвезли в лікарню.

Популярне: “Діти голодні другу добу, є травмовані”: Ще одна група українців застрягла в аеропорту в Батумі

Днями в Бердянську Запорізької області була аналогічна трагедія – в морі потонув 80-річний дід, який привів двох онуків скупатися в морі, одного, старшого хлопчика врятували, але іншого, 7-річного, шукають досі, незважаючи на шторм, повідомляють місцеві ЗМІ.

Місцеві жителі кажуть, що чоловік похилого віку купався разом з онуками в небезпечному місці – де до цього втопилося багато людей, серед яких – більшість – діти.

Дійсно в цьому місці, яке місцеві називають "район третьої дамби" встановлена ​​таблиця з інформацією про заборону купання.

Також раніше стало відомо, що в Кілійському районі Одеської області загинув десятирічний хлопчик. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Кілійського райради Павло Бойченко. За його словами, дитина потонула в селі Приморське. Бойченко зазначив, що хлопчик навчався у другій школі в Кілії. Школяр приїхав на відпочинок разом з баскетбольною командою ДЮСШ.