Теща головного поліцейського завгоспа володіє мільйонними статками, передає Корупця.Інфо

Тетяна Зачиняєва, теща глави Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова, є власницею люксової Maserati Levante, земельних ділянок під Києвом та Миколаєвом, а також недобудови вартістю 500 тис. доларів

Родичка поліцейського керівника є власницею трьох земельних ділянок на березі обвідного каналу Київського водосховища. Загальна площа ділянок складає 39 соток, а їх приблизна вартість — 97,5 тис. дол. На одній із ділянок наразі зводиться приватний будинок.

Теща чиновника купила ще 36 соток землі на березі Дніпра. Ринкова ціна викуплених ділянок повинна складати 90 тис. дол. За інформацією журналістів, маєток почали будувати в 2012 році. Експерти вважають, що цей будинок вартує 450 тис. дол.

Матір дружини Наумова є власницею земельних ділянок в с. Рибаківка Миколаївської області. У 2013 році жінка придбала 40 соток землі на березі Чорного моря. У майновому реєстрі на цьому місці досі значиться будиночок на 40 кв .м, однак насправді тут уже закладено фундамент під велике будівництво, можливо, готель.

Є у власності Тетяни Зачиняєвої й люксовий кросовер Maserati Levante 2016 року випуску. Офіційно це авто коштує в дилерів від 3 млн грн.

Автори розслідування відзначають, що офіційні доходи Тетяни Зачиняєвої за останні п’ять років складають 10,5 тис. грн.

Нагадаємо, народний депутат від «Опозиційного блоку» України Наталія Королевська проживає з родиною під Києвом в незадекларованому комплексі з декількох будинків вартістю 2 млн дол. На 1 га землі, окрім декількох будинків, розташоване штучне озеро, басейн, декоративний город та власна гора.

 

 

 

 

Популярне: Погано рахують! Комунальники заборгували споживачам мільйони гривень за неправдиві платіжки