Голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе вважає, що спроби розгромити поліцейський відділок у Кривому Озері є неприпустимим.

Відповідний допис з’явився на її сторінці у Facebook.

Вчора були спроби розгромити відділення поліції, це неприпустимо. Прикомандировані сили Миколаєва, Херсона, Одеси контролюватимуть громадський порядок і будівлю поліції. У нас є закон, і всі будуть покарані відповідно до закону,
– зазначила Хатія Деканоїдзе.

Крім того, вона звернулась до тих співробітників Національної поліції України, які забули що таке честь.

Позавчора стояли перед мамою загиблого поліцейського в Тернопільській області, а сьогодні змушені з соромом дивитися в очі жителям Кривого Озера. Ми вас дістанемо, а коли дістанемо, покараємо вас і ваших керівників,
– підсумувала очільниця Нацполіції.

Нагадаємо, у ніч проти 24 серпня в селищі Криве Озеро, що на Миколаївщині, поліцейські до смерті забили місцевого жителя Олександра Цукермана під час спроби його затримання.

Згодом судмедекспертиза встановила причину смерті – на тілі чоловіка виявлено чотири вогнепальних поранення завдані в упор, імовірно, з травматичного пістолета.

У зв’язку з цим Хатія Деканоідзе звільнила усе начальство обласної поліції, а генпрокурор Юрій Луценко розповів про затримання поліцейських-злочинців.