Чоловік, який напав на 11-річну дівчинку на Чернігівщині, виявився колишнім заступником голови райдержадміністрації і кандидатом в мери Бобровиці. Місцеві жителі обурені, вони вимагають для нього найсуворішого покарання. Сам підозрюваний в розбещенні дитини запевняє, що нічого не пам’ятає, бо був п’яний, повідомляє Корупція.інфо

Від вулиці, на якій живуть дідусь з бабусею дівчинки, за кукурудзяним полем за два кілометри знаходиться залізно-дорожня станція. 11-річна дівчинка на велосипеді їхала зустрічати маму з потягу, по дорозі пропала.

19 пропущених викликів за 15 хвилин, – Богдан розповідає, як шукав сестру, – і врешті почув, як дзвонить її покинутий телефон просто серед кущів сої. «Коли ми з братом підійшли, велосипед був перекинутий на бік. Поруч на доріжці лежали тапочки, мобільний телефон та нижня білизна», – розповідає Богдан.


Підлітки відтягнули чоловіка від дитини і довели його до центра села. Дорослі відразу викликали поліцію. Коли з’ясували особу нападника, не повірили.

Ім’я та прізвище підозрюваного у розбещенні дитини місцеві асоціюють із плетінню парканчику, яку він зробив власноруч, як подарунок місту, адже під час останніх виборів балотувався на посаду міського голови і навіть набрав близько 400 голосів. А перед тим близько року працював заступником голови Бобровицької райдержадміністрації з гуманітарних питань, місцевий активіст.

Місцевий суд у закритому засіданні продовжив підозрюваному арешт на 2 місяці. Він провини не визнає і взагалі відмовився свідчити, – кажуть у поліції. Євген Войтко, керівник слідчого відділення Бобровицької поліції: «На підставі статті 63 підозрюваний від показів відмовляється. Відкрутитися не відкрутиться, бо його спіймали на гарячому».

За зґвалтування дитини йому загрожує до 15 років в’язниці.
Дівчинка зазнала серйозної психологічної травми.

Місцеві жителі обіцяють стежити за процесом. Розраховують на найсуворіше покарання, попри високий статус підозрюваного.