В одному з інтерв’ю ексочільник СБУ Ігор Смешко назвав закупівлю Україною електроенергії з РФ державною зрадою.

Так журналіст запитує – Ігор Петрович, що для вас є закупівля Україною електроенергії із єдиної енергосистеми Росії та Білорусі? Це необхідність чи що це ? Важлива ваша позиція.

Ігор Смешко : Це державна зрада.

Чергове пограбування власного народу за рахунок продажу за безцінь, оптом, на рік вперед, власної електороенергії олігархам. Або перепродаж із маржею для власних фірм-прокладок – за кордон.

Та закупівля дорогої із-за кордону для власного населення, спасаючи, наприклад, атомну енергетику Білорусі, із-за відмови купівлі її електроенергії на Заході.

Окрім того, свідома руйнація власної енергетичної системи, особливо – атомної, та підготовка її для приватизації за безцінь. І все це – в умовах відсутності в країні Єдиної Системи Державного Моніторингу Енергетично-паливних Ресурсів і контролю за їх виробництвом, якістю, постачанням і реалізацією, а також за тарифною політикою в Україні.

Нинішня Верховна Рада знову зняла з розгляду проект Закону України про створення такої системи( ЄДСМ), який пройшов перше читання. ІГРОВИЙ БІЗНЕС – для неї важливіший.

Раніше, ексголова Головного управління розвідки Міноборони Ігор Смешко заявив, що в Україні для протидії Росії треба створити міністерство оборони, молоді та спорту.

“Нам треба швейцарський досвід, треба робити міністерство оборони, молоді та спорту. Тому що молодь і спорт – це основний резерв, стратегічний резерв. Крім того, потрібно негайно… створити службу розвідки і контррозвідки Міноборони, яка повинна оперативно весь військово-промисловий комплекс обслуговувати. Національна академія оборони повинна бути відновлена”, – сказав він.

Ексголова СБУ зазначив, що Україна перебуває “фактично в оборонній доктрині”.

“Тобто нам потрібні стратегічні резерви. Я не знаю, хто пише промови президента, коли він вимагає від міністра оборони перейти до професійної армії. Не може професійна армія в нас, в оборонній стратегії, захистити державу від такого ворога, як Росія. Потрібні резерви, підготовка, це змішане комплектування, територіальна оборона”, – пояснив Смешко.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.