Скандальний український народний депутат зробив гучну заяву щодо подій з ромами на Львівщині, передає Корупція.Інфо

За словами Ігоря Мосійчука зараз в Україні ситуація з нелегальними мігрантами дішла своєї межі. Депутат заявляє, що вирішити її можна вдавшись тільки до кардинальних заходів. Мосійчук стверджує, допомогти в цьому питанні зможе тільки депортація.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

"Думаю, Україні варто повчитися у Дональда Трампа. Потрібно припиняти бути лібералами там, де мова йде про захист національних інтересів воюючої країни. Потрібно діяти відповідно до закону, але жорстко, і все нелегали повинні бути депортовані з України. Я коли говорю про депортацію, то я не кажу про депортацію циган з України. Це маячня. Я говорю про депортацію нелегалів. і не тільки циган, а й арабів, інших національностей, які незаконно перебувають на території України ", – зазначив депутат.

За словами Мосійчука ситуація з ромами є трохи складнішою, так як в Україні проживають як корінні жителі цього народу, які виросли на території нашої держави, так і величезна кількість емігрантів.

"На жаль, ситуація з нападами може повторитися. Тут потрібно вдатися до радикальних заходів, щоб не допустити таких речей. Я б розділив ромську проблему на дві частини. Це роми, які тут живуть давно, є громадянами України і величезна кількість ромів, які емігрували в Україну з Європи. Дивіться, Франція депортувала 10 тисяч циган, Німеччина витіснила, в Угорщині були погроми не менш, ніж тут ", – підкреслив нардеп.

Депутат упевнений, що це питання під свій контроль повинні взяти представники правоохоронної системи, а політики вжити необхідних заходів щодо внесення змін до законодавства.

"Тут повинні чітко діяти закон і правоохоронна система. Ми готові ініціювати зміни в законодавство. У нас немає кримінальної відповідальності за порушення державного кордону. Російські диверсанти цим користувалися. Нарешті прийшов час наводити порядок", – резюмував Мосійчук.