Соціолог Ірина Бекешкіна назвала одну з головних помилок експрезидента України Петра Порошенка, передає НВ.

“Це була одна з головних помилок Порошенка – його тон спілкування, такий пафосний. Людей він завжди дратував. Всі хочуть простої розмови”, – заявила вона.

На думку Бекешкіної, у манері спілкування Порошенко програє президенту Росії Володимиру Путіну і нинішньому президенту Володимиру Зеленському.

“Подивіться на президента РФ Володимира Путіна, ось такої простої розмови чекають від президента і у нас. Ролики і звернення Зеленського також відрізняє цей нормальний і спокійний тон звернення-бесіди”, – додала соціолог.

За її словами, падіння електоральної підтримки Зеленського буде не таким швидким, якщо він зможе успішно побудувати комунікацію із суспільством.

“Багато що залежить від того, чи вдасться президенту Зеленському уникнути помилок президента Порошенка. Побудувати ефективну комунікацію з людьми. Адже хто заважав Порошенку або Гройсману раз на тиждень по телевізору не просто виступати з монологами, а спілкуватися з журналістами, відповідати на гострі питання, пояснювати, що відбувається, що можна зробити, а що не можна. Нормальним тоном”, – сказала Бекешкіна.