У неділю, 18 лютого, і в перші три дні нового робочого тижня в Україні очікується помірно холодна погода, переважно без опадів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Народився зі страшною вадою, а також розумовою відсталістю”: Стала відома вся правда про Андрія Парубія

Про це свідчить прогноз Укргідрометцентру.

Так, 18 лютого температура повітря в більшості областей України буде коливатися в межах від -1 до 2◦С. У східних регіонах і в центрі снігу не очікується, однак він накриє Закарпаття, Львівщину, Прикарпаття, Тернопільщину, Буковину і Хмельницьку область.

У понеділок, 19 лютого, в Україні також не очікується кардинальних погодних змін і будь-яких опадів. Найвища температура – 2-6◦С – буде на півдні. На сході також буде відносно тепло – 0-2◦С.

Однак вже у вівторок, 20 лютого, в Україну прийде незначне похолодання, але сніжити не буде. Так, на заході денна температура опуститься до -1-3◦С, на півночі – до -2-4◦С, в центрі і на сході – до -1-3◦С. На півдні слід очікувати плюсову температуру – 2-4◦С градуси.

У середу, 21 лютого, в західних регіонах країни піде сніг, в інших областях очікується мінлива хмарність. Температура повітря буде відносно стабільною – невеликий мороз буде всюди, за винятком півдня України.