армреслінг-львів

Радехівчанин Віталій Гайдук виборов перше місце на чемпіонаті України з армреслінгу серед юнаків у ваговій категорії до 55 кілограм. Загалом команда Львівської області привезла 16 медалей. Про це повідомили у Радехівській РДА.

Подія відбуласьу Харкові у Палаці спорту «Локомотив».

Загалом на змаганнях було 369 спортсменів із 22 областей та АР Крим.

Щодо представників Львівщини, то цього рокупоїхало на чемпіонат 33 спортсменирізних вагових категорій.

Отож, загалом наші спортсмени вибороли 16 медалей (4 золотих, 9 срібних та 3 бронзових медалі), та у загальному командному заліку посіли, серед юнаків – 6 місце, серед юніорів – 4 місце.

Спортсмени, які здобули 1-2 місця, попадають у збірну України для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться 1 – 5 червня у Софії (Болгарія), і в чемпіонаті світу, що пройде 26 вересня – 4 жовтня в місті Куала-Лумпур (Малайзія).