танки1

Всупереч Мінським домовленостям Російська Федерація продовжує озброювати бойовиків на Донбасі. Українська розвідка зафіксувала прибуття в Україну з території Росії лише вчора на різних напрямках 3-х колон техніки. Нараховується понад 150 одиниць.

Про це під час брифінгу повідомив речник АТО, полковник Андрій Лисенко. 


«З території РФ на залізничну станцію Амвросіївка прибув військовий ешелон з 61 одиницями танків та бойовими броньованими машинами», – йдеться в повідомленні.

За словами Лисенка, згодом ешелони з броньованою технікою висунулися у напрямку Новоіванівка – Кумачове – Тельманове.

Крім того, через пункт пропуску Ізварине у Краснодон та Луганськ було помічено пересування російської військової техніки: 47 вантажних автомобілів з боєприпасами і майном, а також одна машини піхоти.

Зокрема, з території РФ у напрямку Новоазовська українська розвідка зафіксувала пересування колони військової техніки ЗС Росії у складі 50 вантажних автомобілів із боєприпасами й майном. 

Зауважується також, що на тимчасово неконтрольованій Україною території помічено пересування колон військової техніки незаконних збройних формувань (НЗФ). А саме: з Макіївки у напрямку Донецька – 9 вантажних автомобілів (5 – з майном та боєприпасами, 4 – з особовим складом НЗФ), 4 – паливозаправники. З Донецьк у напрямку Маріуполя – 10 вантажних автомобілів із артилерійськими установками. 

Однак речник АТО Андрій Лисенко також заявив, що на окремих напрямках простежується відведення бойовиками своїх підрозділів і важкого озброєння за межі України. 

Джерело: Корупція.інфо