Екс-міністр внутрішніх справ Грузії Ека Згуладзе, яка за часів президентства Міхаеля Саакашвілі вичистила від корупції грузинську поліцію, призначена першою заступницею міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.

"Тільки що Кабмін призначив Еку Згуладзе першим заступником міністра внутрішніх справ України». «Сказала, що для неї це усвідомлений вибір, а не авантюризм», – додав Павло Розенко.

За два дні до цього Президент України Петро Порошенко підписав указ про прийняття до громадянства України Екатерини Згуладзе-Глуксманн.

 

Ека Згуладзе з покоління "baby face goverment", як називали команду Михайла Саакашвілі.

На посаду заступника міністра МВС Грузії її запросили в 26 років. До того часу вона вже кілька років працювала топ-менеджером в інвестиційному фонді.

Вона покроково пояснює, як змінювалася ситуація в правоохоронних органах Грузії. З нею складно сперечатися. Для неї – неможливе можливо. Це вона і намагалася довести недавно на зустрічі з українськими чиновниками МВС.

Навіть пропрацювавши дев'ять років в грузинських правоохоронних органах, в її мови немає звичних чиновницьких штампів. Вона активно використовує бізнес-терміни і нерідко переходить на англійську.

Вона добре розуміє ситуацію в Україні. Її чоловік, журналіст Рафаель Глюксман, знаходився в Україні упродовж чотирьох місяців-на Майдані і після.

Джерело:Вінниця Daily