Cлідчі та оперативники Головного управління ДФС у Львівській області виявили у Львові осередок зберігання спирту невідомого походження загальною вартістю понад 300 тисяч гривень.

Про це повідомляє сайт обласного ТО ДСФ, передає ІА Корупція Інфо.

Необліковану сировину, призначену для виготовлення алкогольних напоїв, 30-річний львів’янин приховав у приміщенні гаражного кооперативу, де працівники підрозділу фінансових розслідувань і знайшли 230-літрові бочки, заповнені прозорою рідиною із характерним запахом спирту.

Винахідливий бізнесмен розробив незаконну схему для отримання неоподатковуваних доходів від продажу неякісних лікеро-горілчаних виробів через мережу магазинів Львівщини за значно заниженими цінами.

Як з’ясувалось, для перевезення фальсифікату горе-підприємець використовував приватний автомобіль марки «Mercedes-Benz».

«Тіньовий» спирт вилучено, зразки рідини скеровані на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України у Львівській області.

За цим фактом триває досудове розслідування. На осіб, причетних до скоєння правопорушення, чекає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.