Депутат Львівської обласної ради Степан Ханас розповів, що в Радехівському районі дуже високий рівень суспільного напруження через стан доріг.Про це Степан Ханас сказав під час сесії Львівської обласної ради сьогодні, інформує  ІА Корупція Інфо.

Він наголосив, що в Радехівському районі стан доріг є катастрофічним, люди не можуть нормально доїжджати на роботу, відмовляються їздити перевізики.

«Таке враження, що «Гради» б’ють не по Луганську, а зайшли в Радехівський район. Із цим треба щось робити. В районі страшенне напруження. Потрібні практичні дії, адже тими планами, які сьогодні є в місцевої влади, проблему не вирішити», – наголосив депутат.Водночас голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що Львівщина подала заявку, щоб у межах експерименту забрати всі дороги в регіоні в управління області. Це потрібно для того, щоб була можливість залучити міжнародні кошти для ремонту доріг.

«Думаю, процес передачі доріг на баланс області буде дуже тривалим. Тому ми плануємо, тільки-но потеплішає, за обігові кошти 5 компаній, які ремонтують автошляхи, оновлювати дороги. Ці компанії пообіцяли ремонтувати їх одразу після закінчення тендерів, не чекаючи на фінансування з бюджету», – сказав Олег Синютка.

Він додав, що повноцінні ремонти доріг на Львівщині розпочнуть приблизно у квітні, коли буде нормальна погода для цього.