Бійці батальйону «Донбас» показали, як вони поводяться з полоненими терористами. Разом із тим вони бояться, що побачивши це, бойовики самі почнуть здаватися їм у полон.

Про це розповів боєць «Донбасу» Євген Шевченко, новину передає ІА Корупція Інфо.

«Так вийшло, що нам потрібно було перевезти полоненого сепара на ім’я Міша з пункту А в пункт Б, але по дорозі ми згадали, що вже давненько нічого не їли. Як виявилося, Мішу теж сьогодні ніхто не погодував, тому, прийнявши необхідні заходи обережності, ми зайшли в ресторанчик. І повірте – це не постановочне відео – це факт, який мав місце, всього лише звичайний випадок того, як ми ставимося до полонених. Ніхто їх не б’є, що не принижує. Їсти російський прапор і стрибати на одній нозі ніхто не змушує», – розповідає боєць. 

«Звичайно, до полонених сепаратистів можна ставитися по-різному, але я завжди, скільки себе пам’ятаю, шкодував українців – ще тоді, влітку, кожен день молоко їм носив і сигарети. З росіянами (військовими і просто бойовиками) звичайно зовсім інша розмова», – зазначає  Євген.

Українські бійці переживають, що побачивши це відео терористи самі здадуться і їм доведеться їх також годувати.

« Давид сказав, що ймовірно, не варто викладати це відео в інтернет, так як всі сепари, побачивши, що ми полонених по ресторанах водимо, завтра здадуться і як нам потім їх усіх прогодувати?», – жартує Шевченко.