c70e4caad551333f287714c86019be7b_XL

Саботаж дій з боку чиновників є різновидом тероризму. Таку точку зору висловив соціальний психолог Олег Покальчук, передає Коруція.інфо

"Саботажник – це людина з деструктивними щодо України намірами, такий недотерорист, якому не вистачає або сміливості, чи відваги, або безмозглости здійснити терористичний акт, і він дрібно паскудить або нічого не робить", – вважає експерт.

За його словами, саботажниками потрібно вважати величезну кількість українських чиновників, які нічого не роблять, в принципі, незалежно від того, свідомо, чи ні.

"Ми бачимо диверсійні акти ближче до лінії фронту, ми далі чуємо від СБУ, Міноборони повідомлення про те, триває боротьба з тероризмом, відбуваються терористичні дії. Поки ми не чули, але знаємо про масовий саботаж серед тих, хто ненавидить Україну як явище… Ці саботажники сьогодні успішно функціонують серед нас. Тільки треба розуміти, що саботажник за то відповідає, він знаходиться на якійсь посаді, у нього умовно є якась "кнопка", яку він може натиснути чи не буде натиснута. Людина, яка цього не має, просто є споживачем медійного продукту", – зазначив експерт.

Олег Покальчук вважає, що саботаж буде домінувати у війні Росії проти України. І вже домінує. Його складніше обчислити спецслужбам. Він може бути досить масовий. І це слабкість демократичного суспільства.

"Ми не можемо людини взяти за вухо і завести його в камеру лише на тій підставі, що він нічого не робить, взагалі.

 

Тероризм теж буде частиною нашого способу буття, і боротьба з тероризмом, усвідомлення того, що ми живемо в умовах постійної терористичної атаки, має бути усвідомлено", – зазначив він.

 

Джерело: Корупція.інфо