фінансова допомога

Європейські партнери України продовжують надавати Україні гуманітарну допомогу в рамках українського законодавства і міжнародного права.

Про це у вівторок на брифінгу в Києві заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс, передає кореспондент Укрінформу.

«Так, з початку року країни ЄС виділили для гуманітарних цілей в рамках реалізації проектів ООН, Міжнародного Червоного Хреста допомогу в загальному обсязі майже 50 млн євро», – сказав він.

За його словами, сьогодні у Києві планується представити оновлений план допомоги ООН, який передбачає збільшення гуманітарної допомоги для східних областей України зі 189 до 316 мільйонів доларів США.Перебийніс також відзначив, що Австрія, Литва і Німеччина прийняли на лікування більше 100 українців, які потребували реабілітації або лікування, а також військовослужбовців, які отримали поранення в ході проведення АТО.

Він також повідомив, що з початку року Литва прийняла на оздоровлення 25 дітей та виділила кошти на навчання близько 60 студентів, а німецький футбольний клуб «Баварія» профінансував операції та лікування 60 українських дітей.

Речник підкреслив, що активну участь в організації допомоги беруть представники української діаспори за кордоном. Зокрема, організація «Українці в Нідерландах» у січні зібрала та перевезла в Україну 3 тонни гуманітарної допомоги, зокрема, медикаменти, інвалідні візки, теплі речі, взуття, ковдри, генератори та спальні мішки.

«Ми вдячні всім небайдужим за допомогу. Зі свого боку МЗС продовжуватиме системну роботу з координації відповідних заходів з нашими партнерами за кордоном», – зазначив український дипломат.

 

Джерело: Корупція.інфо