Команда президента України Володимира Зеленського налаштована перемогти на виборах до Верховної Ради.

Про це повідомив глава передвиборного штабу і сьомий номер в партійно списку Олександр Корнійчук. Він розповів в інтерв’ю “Українській правді” , що прихильники глави країни готуються зробити в разі дострокових виборів до Верховної Ради, ініційованих за його указом.

Варто нагадати, що відразу після інавгурації Володимир Зеленський видав указ про розпуск верховної Ради. За його розпорядженням, достроково парламентські вибори повинні відбутися 21 липня. 

Рейтинги говорять про те, що партія “Слуга народу” може отримати багато місць після переобрання народних депутатів. 

Журналісти відзначили, що в цьому випадку прихильникам Володимира Зеленського доведеться багато вчитися для ефективного управління державою. 

Однак Олександр Корнійчук упевнений, що політики без досвіду навчаться працювати в Верховній раді. До того ж, сам президент посилено готувався до нової посади.

“Та ні, перестаньте. Ми ж молоді і швидко вчимося”, – заявив представник партії. – “Період від 21 квітня і 20 травня, в цей період Володимир же не в курорті був … Він тільки два дні відпочивав десь там шашлик смажили … А решту часу він готувався, навчався, зустрічався, вникав, як все працює “.

Олександр Корнійчук додав, що після парламентських виборів, на відміну від Володимира Зеленського, “Слуга народу” відпочивати НЕ буде. Орієнтуючись на соціологічні дослідження, керівництво партії вже припускають, скільки людина пройде до Верховної Ради, а через готує заходи, щоб пропонувати важливі для українців законопроекти.

“Після 22 липня ми НЕ поїдемо на курорти відпочивати. Ми приблизно розуміємо, скільки у нас буде депутатів за списком і вже сідаємо вчитися. До навчання ми будемо залучати зовнішніх експертів, які мають досвід у написанні законопроектів”, – заявив Олександр Корнійчук.

Представник “Слуги народу” також розповів про гасла виборче кампанії. За його словами, він поки не змінюється. Члени партії будуть агітувати виборців з фразою: “Зробимо їх разом”. Крім того, вони підготували власну характеристику: “Зе! Депутат – слуга народу”.

Олександр Корнійчук нагадав, що перед виборами багато намагаються дискредитувати Володимира Зеленського та його партію. Для цього Зловмисник навіть виманюють гроші в довірливих українців:

“Ще коли навіть не були встановлені результати президентських виборів, була відома заява Володимира (Зеленського) в тому, що по Україні ходить багато” дітей лейтенанта Шмідта “від Зеленського, які представляються Зе! Командою,” слугою народу “або ще кимось і збирають у людей гроші “.