Сьогодні вночі бійці 10-ї Гірсько-штурмової бригади збили ворожий літак Су-25 , про це Сухопутні війська Збройних сил України повідомляють у Facebook.

«Сьогодні вночі, близько 01:30, бійцями10-ї Гірсько-штурмової бригади був збитий літак Су-25 (бортовий номер 10), що стояв на озброєнні 18-го шап 303 змад 11 А східного військового округу (с. Черніговка, Приморський край)», – ідеться в повідомленні.

Також зазначимо, російський агресор з 24 лютого по 10 березня орієнтовно втратив понад 12 тисяч особового складу.

Україна вже два тижні стримує багатотисячну навалу російського війська. Документи захоплених у полон солдатів РФ вказують на те, що операція з окупації сусідньої країни мала б закінчиться за лічені дні. Ці плани Кремля зазнали невдачі.

Але за два тижні бойових дій росіяни змогли захопити і окупувати лише один обласний центр – Херсон, ще кілька міст – в облозі, а також взяти під контроль дві атомні станції – в Чорнобилі та Енергодарі. На інших напрямках Збройні сили України стримують атаки противника.

Українська влада каже, що тотальний опір народу і військ змогли зруйнувати плани Кремля. Але від конкретних прогнозів, скільки ще можуть тривати бойові дії, в Києві поки утримуються.

“Якщо казати про дії Росії, то можна згадати відому фразу “Акела промахнувся”. Цей “Акела” промахнувся у багатьох своїх розрахунках. Операція була розрахована на кілька днів, але вже зараз ми бачимо, щоб Росія нічого не може силою своїх наземних військ зробити такого, щоб докорінно переламати ситуацію”, – пояснює Олексій Мельник, колишній військовий льотчик, а нині керівник програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова.