Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підтвердив, що йде на вибори в Одеську обласну раду, щоб посилити команду президента в цій області.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Він нагадав, що за короткий час на посаді міністра разом з президентською командою вдалося реанімувати систему епідеміологічної служби, почати реформу екстреної допомоги. Також закладені основи великої медичної реформи з реальними тарифами і фінансуванням.

“Вперше це не просто бачення, а система скоординованих дій президента, Кабінета міністрів, депутатів та медичних працівників. Історично так склалося — мені не байдужий Одеський регіон. Разом з усією країною, Одещина заслуговує на реальні зміни, які розпочав президент. Але реалізувати їх можливо тільки за наявності його команди у місцевій владі. Це унікальний шанс на зміни, який ми не можемо втратити. Я прийняв рішення посилити команду президента в Одеській області та погодився очолити список партії “Слуга народу” в Обласну раду”, – написав Степанов.

Я працюю в команді Президента України Володимира Зеленського на посаді Міністра Охорони здоров’я. Я не політик, а…

Опубликовано Максим Степанов Среда, 16 сентября 2020 г.

Нагадаємо, Марина Порошенко йде на вибори в Київраду. Колишня перша леді і дружина п’ятого президента очолила список столичного крила партії “Європейська солідарність”.