Радник голови Офісу Олексій Арестович прокоментував низку вечірніх вибухів в окупованому Криму та Бєлгородській області.

Про це він написав у своєму каналі в Telegram.

За його словами, на території окупованого Росією Криму було чути сирени повітряної тривоги.

“Авіабаза Бельбек (Крим), прильоти. Повітряна тривога в Керчі. Повітряна тривога в Севастополі. У Бєлгородській області вибухають склади армійського рівня (20-ї армії), що воює на Ізюмському напрямку. Як Ви розумієте – ми тут ні до чого. Курити менше треба”, – прокоментував Арестович.

Додамо, існує кілька можливих причин вибухів в окупованому Росією Криму, однак наразі неможливо достеменно підтвердити джерело їхнього походження.

Про це йдеться в звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Експерти зазначають, що за інформацією російської сторони, їхня протиповітряна оборона збила безпілотник. Однак ISW не може незалежно перевірити, чи справді російська ППО збила український БПЛА, і чи був якийсь безпілотник в Керчі чи Бельбеку.

“Незрозуміло, чи вибухи, про які повідомляється, спричинені українськими атаками чи розвідкою, поганим поводженням росіян з військовою технікою, успішною роботою російської ПВО, чи нервовими російськими окупантами, які, ймовірно, готуються до атак у районах, що раніше вважалися недосяжними для української армії”, – перерахували можливі причини вибухів експерти Інституту.

При цьому аналітики додають, що українські захисники продовжуватимуть свою кампанію з ударів по російських військових об’єктах в окупованому Росією Криму, щоб погіршити логістичні можливості РФ та підтримати операції на західному березі Дніпра.