Як відомо, зараз ЗСУ проводять активні дії на Херсонському напрямку. Зокрема, як підмітили Аналітики ISW, дуже цікаво складається ситуація біля населеного пункту Кринки.

На кадрах з геолокацією від 12 листопада можна бачити, як українські захисники просуваються в районі Кринок на Лівому березі Херсонської області. При цьому вже навіть Z-канали визнають, що російській армії так і не вдалося вибити ЗСУ з Кринок.

Більше того, український десант веде бойові дії з ворогом в районі заплави, Підстепного та Піщанівки. Аналітики з ISW детально проаналізували ситуацію на Лівому березі Херсонщини за минулі вихідні. Російські воєнкори стверджують, що у вихідні ЗСУ перекинули в район Кринок додаткові сили. Більше того, українські захисники намагаються перерізати логістику ворога, яка з’єднує Крим, Херсонську та Запорізьку області.

Z-канал пише, що ЗСУ просунулися до траси Е58 Олешки — Кам’янка. В кінцевому підсумку під ударами може опинитися армія Путіна, що знаходиться на перетині трас Е58 і Е97 на південь від лінії заплава — Піщанівка — Підстепне. Український воєнкор Машовець заявив, що МО РФ направило невеликий загін окупантів для захисту траси Олешки — Нова Каховка.

Український воєнкор Машовець заявив, що МО РФ направило невеликий загін окупантів для захисту траси Олешки — Нова Каховка. Головна мета-зберегти бойову міць групи військ»Дніпро».

В той же час окупанти продовжують авіаудари по правому березі Херсонщини. За минулу добу було скинуто 31 авіабомбу та здійснено 55 артилерійських ударів. 11 листопада окупанти завдали удару по бібліотеці ім. Гончара в Херсоні.