В Офісі президента кажуть, що незабаром орган отримає нового керівника.

Голова Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Олександр Мангул не прийшов на засідання Нацради з питань Антикорупційної політики, участь в якій бере серед інших і президент України Володимир Зеленський.

Про те, що Мангула немає, заявив заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка.

"Почну з сумної новини. Ми втратили голову НАЗК. Мабуть, враховуючи вашу жорстку риторику він вирішив не ризикувати і написав листа, що сьогодні не прийде", – сказав він.

Рябошапка також додав, що за два місяці НАЗК матиме вже нового очільника. 

Також на засіданні Володимир Зеленський оголосив про відсторонення від виконання обов'язків керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. 

"Якщо взяти Укртрансбезпеку. Україна щорічно витрачає 4 млрд гривень на дороги, а їх немає. Вони (дороги – ред.) стають все гірше і гірше, навіть ті дороги, які побудували, вони дуже не якісні, ними не можна користуватись. Саме через відсутність належного контролю та недотриманням встановлених норм ваги автотранспорту та побори з-боку працівників цієї державної служби. Вчора, за значні недоліки в роботі був, слава богу нам це вдалося, за останній тиждень було декілька спроб, ми відсторонили від виконання обов'язків керівника Укртрансбезпеки пана Ноняка",  – заявив президент.

За словами Зеленського, за такими обурудками стоять найвищі посадовці і "тут має бути жорстке і негайне реагування наших антикорупційних органів".