Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов закликав громадян, які знаходяться в місцях, де можуть розпочатися розпочатися бойові дії, евакуюватися в безпечні регіони країни.

Про це в ефірі телемарафону сказав секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

“Війна триває по всій території країни. Це небезпечно. Треба прислуховуватися, коли ви чуєте, що треба бути в безпечному місці, слухайтеся всіх цих порад. Це заради вашого спасіння. Я хотів би звернутися до всіх громадян: якщо ви знаходитеся в тих зонах, де розпочинаються чи можуть розпочатися бойові дії, треба робити евакуацію”, – сказав Данілов.

Війна триває і буде складною. путін не знімає завдання із знищення України як держави.

“Вони (росіяни- ред.) свої зуби потихеньку вже почали ламати та кришити, але я б не заспокоював наше населення. Я б не казав, що питання війни вирішене, це хибна річ… Війна триває, вона буде складною, непростою. Попереду ще багато має відбутися речей для того, щоб ми її закінчили перемогою. путін не знімає завдання зі знищення нас як держави. Це знищення вищого політичного керівництва нашої країни. Ті завдання, які він накреслив 22-24 лютого, коли вони починали цю операцію, не зазнали змін. І коли ми їх вигнали з Київської, Житомирської Чернігівської, Сумської області – це тільки початок. Нам треба мати остаточну перемогу, тоді ми це питання закриємо”, – сказав Данілов.

Також, Данілов згадав і за обмін  Віктора Медведчука і зазначив, що він якщо і відбудеться, то за участі третьої сторони.

“Не вважайте нас такими людьми, які будуть дозволяти собі “і кума отримати”, і знищити Маріуполь. Ми свідомі того, з ким ми маємо справу і ви чули те, що сказав наш президент ( в інтерв’ю CNN – ред.) – довіри немає. І якщо це буде відбуватися (обмін Віктора Медведчука – ред.), це буде відбуватися, можливо, за посередництва третьої сторони, для того щоб всі розуміли, що всі виконують свої домовленості, які беруть на себе”, – сказав Данілов.

Він нагадав, що російська сторона, навіть якщо і бере на себе якісь зобов’язання, то забуває їх.

“І це є великою трагедією саме для них. Вони завели себе в таку пастку, коли вже їм ніхто не довіряє. І на сьогодні маємо таку ситуацію, що якщо це буде відбуватися, це питання буде ретельно спочатку відпрацьовано. Але треба спочатку дочекатися, чи потрібен Медведчук взагалі путіну. Відповідь, як ви знаєте, на це питання не отримали”, – сказав Данілов.