Наразі у Миколаєві залишається мешкати близько 220 тис. осіб.

З Миколаєва виїхала половина населення. До слова, на початку 2022-го там було 470 тис. мешканців. Втім, наразі темпи евакуації з міста низилися. Про це в ефірі телемарафону повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

“Вчора проводилася евакуація. За день (17 серпня – Ред.) евакуювали 35 людей. Раніше це було 500 людей, сьогодні – це 35 людей. Темпи евакуації знизилися. Люди, не зважаючи на те, що інтенсивність обстрілів то спадає, то знову збільшується, не хочуть покидати місто”, – наголосив мер.

Як повідомлялося, РФ не дає вивезти 1100 дітей з окупованої території Миколаївщини. Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну внаслідок агресії РФ на Миколаївщині постраждали 60 дітей.

Зазначимо, що Місцева влада Миколаєва разом з прокуратурою працюють над вирішенням питання щодо механізму потрапляння на законних підставах до таких квартир.

З метою ліквідації наслідків обстрілів, зокрема, вибитих вікон, та усунення наслідків ймовірних аварій внутрішньобудинкових систем з початком опалювального сезону, місцева влада Миколаєва спільно з прокуратурою працюють над механізмом потрапляння на законних підставах в квартири, з яких на тривалий час виїхали мешканці.

Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич під час інформаційного телемарафону.

За його словами, в рамках підготовки до опалювального сезону в Миколаєві найбільшою проблемою є квартири, з яких після початку військових дій в Україні виїхали мешканці.