Екс-міністра транспорту України Рудьковського відправили до в’язниці в Росії.

У Росії дали два роки колонії колишньому українському політику і екс-міністру транспорту Миколі Рудьковському. На лаву підсудних в Москві Рудьковський потрапив після того, як засвітився на акції протесту під російським посольством у Києві. Протести під дипустановою кияни влаштували після того, як стало відомо про збитий Іл-76 з України-десантниками біля аеропорту в Луганську.

За кинутий в посольство камінь в 2014 році Рудьковському загрожувало шість років російської в’язниці. Політик на суді повністю визнав провину і отримав два роки колонії загального режиму.

Нагадаємо, на акції під посольством РФ Рудьковський незважаючи на те, що кинув камінь в будівлю, все одно був облитий зеленкою. Екс-міністру не пробачили його минулі «заслуги» за часів при владі. Від Рудьковського вимагали продати його Lexus, а гроші передати українській армії.

Україну Рудьковський залишив в 2014 році після того, як став фігурантом справи про викрадення екс-голови «Нафтогазвидобування» Олега Семінського.

Навесні 2018 року колишнього українського політика затримали в ОАЕ за підроблений іракський паспорт. Пізніше підозри в підробці документів не підтвердилися, екс-міністра відпустили.

28 вересня 2018 року Рудьковський був затриманий в московському аеропорту «Внуково». З’ясувалося, що вже два роки проти політика заочно ведеться справа про псування дипломатичного майна. У листопаді 2018 року справа потрапила до суду.