Колишній керівник Самбірського районного торгово-комерційного комплексу та споживчої кооперації, а також його родина, за останні роки придбали значну кількість майна, включаючи квартири в Львові, нові автомобілі та отримали значні доходи. У декларації за 2023 рік Сергій Бабич зазначив, що отримав 1,8 млн гривень зарплати у ТЦК, а також ще 4,6 млн гривень інших доходів. Проте Національне агентство з питань запобігання корупції звинуватило військового у набутті майна без належного обґрунтування, а згідно з його декларацією, його звільнили з посади.

За деклараціями екс-керівника Самбірського ТЦК та СП Сергія Бабича відомо, що його дружина Ірина, яка працює у Самбірській лікарні і заробляє менше 100 тисяч гривень на рік, придбала п’ять квартир у Львові та одну у Києві. Варто відзначити, що квартира площею 70,4 м2 була придбана за мільйон гривень, тоді як інші були значно дешевшими. Покупки здійснювалися протягом 2020 – 2022 років. Також подружжя володіє декількома земельними ділянками та житловими будинками.

У 2023 році Сергій Бабич придбав автомобіль Lexus RX 350 (2021 року випуску) за мільйон гривень, що є дешевше за ринкову ціну. Це єдиний автомобіль власності військового наразі, а до цього він користувався Toyota Land Cruiser (2019 року випуску) та Volkswagen e-Golf (2019 року випуску).

У 2023 році Сергій Бабич отримав 1,8 млн гривень зарплати та 124 тисячі гривень пенсії, а його дружина Ірина Бабич отримала 91 тисячу гривень зарплати та 1,8 млн гривень доходу від відчуження майна. Заощадження військового зберігається у готівковій формі.

Також варто відзначити, що частину майна екс-керівника Самбірського ТЦК та його дружини придбав Іван Сімеон, що є співвласником та керівником львівської фірми «Євробудкомплекс», та Михайло Качор, що займається виробництвом кормів для тварин на Самбірщині.

У вересні 2023 року НАЗК звинуватило Сергія Бабича у набутті необґрунтованих активів на понад 4,4 млн гривень, але рішень по цій справі ще не було прийнято. Відомо, що його звільнили з посади, а також, що він і його дружина подали на розлучення, але суд залишив їх позов без руху.