Лідерами передвиборчих рейтингів є шоумен Володимир Зеленський, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і чинний президент Петро Порошенко.

Так, за Зеленського в першому турі президентських виборів готові проголосувати 21,6% українців серед тих, хто має намір прийти на вибори, за Тимошенко — 14,9%, а за Порошенка — 14,4%. Про це свідчать дані опитування Центру "Соціальний моніторинг" та Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка, опубліковані Інтерфакс-Україна.

Що стосується кандидата від "Опозиційної платформи — За життя" Юрія Бойка, то за нього готові віддати свої голоси 8,6% виборців, за лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка — 6,9%, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка — 4, 9%.

3,2% серед тих, хто має намір голосувати, готові підтримати мера Львова Андрія Садового, 3,1% — лідера партії "Наші" Євгена Мураєва, 2,1% — кандидата від "Опозиційного блоку — партії миру і розвитку" Олександра Вілкула, 1,9% — екс-главу СБУ Ігоря Смешка.

80,4% всіх опитаних точно або швидше за все мають намір брати участь у голосуванні на виборах президента України 31 березня, 13,3% — точно або швидше за все не мають наміру голосувати на виборах, 6,3% — не змогли відповісти.

Серед тих, хто має намір голосувати і визначився зі своїм вибором (79%), 27,3% українців готові проголосувати за Зеленського, 18,8% — за Тимошенко, 18,2% — за Порошенка, 10,9% — за Бойка, 8,8% — за Гриценка, 6,1% — за Ляшка, 4% — за Садового, 3,9% — за Мураєва, 2,6% — за Вілкула, 2,4% — за Смешка.

В ході дослідження, яке тривало з 16 по 23 лютого, було опитано 2047 респондентів. Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю в усіх регіонах України, за винятком окупованого Криму і непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей. Похибка не перевищує 2,2%.