У виборчому бюлетені був не один «протест» проти чинної влади, не лише Зеленський. Був ще Садовий, Гриценко, Шевченко та інші.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Нардеп вважає, що у першому турі президентських виборів українське суспільство найбільшу квоту довіри висловило Володимиру Зеленському через те, що всі інші прізвища, які були у списку, вичерпали себе енергійно.

«Вони не вселяють стільки довіри. Отже на такому рівні наше виховання і на такому рівні зараз українське суспільство»­, – зазначив політик.

Водночас він зауважив, що рейтинг Порошенка також досить високий. Та на переконання Парасюка, голосували за чинного Президента і зараз його підтримують ті люди, які бояться сприйняти якісь інші процеси в державі.

А от щодо дебатів і чи вплинуть вони якось на думку українського виборця, нардеп Парасюк певен, що цього не буде, а самі дебати, за словами Парасюка, це звичайнісіньке шоу.

«Колись дебати були запроваджені як інформаційне джерело, щоб донести програму політика. Колись не було ні Фейсбуку, ні Інстаграму, ні Телеграму. Зараз програми відкриті, швидкість передачі інформації шалена. Тому дебати зараз – це ніщо інше, ніж шоу», – підкреслив народний депутат Володимир Парасюк.