Лідер США заявив про готовність надавати підтримку Києву в питаннях суверенітету і територіальної цілісності.

Президент США Дональд Трамп в ході телефонної розмови привітав українського лідера Володимира Зеленського з перемогою його партії «Слуга народу» на виборах до Верховної Ради. Про це повідомляється на сайті президента України.

Трамп висловив упевненість, що оновлене український уряд зможе завершити розслідування справ про корупцію в країні і підвищити імідж України.

Лідер США також заявив про готовність надавати підтримку Києву в питаннях суверенітету і територіальної цілісності, а також в реалізації програми реформ.

Зеленський, в свою чергу, висловив подяку Вашингтону за посилення введених антиросійських санкцій і збереження тиску на Москву.

Позачергові вибори до Верховної Ради пройшли в Україні 21 липня. Після підрахунку 99,9% бюлетенів перемогу здобуває партія Зеленського «Слуга народу», яка набрала більше 43% голосів українців. Також необхідне число голосів для потрапляння в Раду набрали ще чотири партії – «Опозиційна платформа – за життя», «Батьківщина», «Європейська солідарність» і «Голос».