48-річна дружина увірвалася в будинок суперниці і чекала, коли та повернеться з роботи, передає Корупція.Інфо

48-річна Дженнер Джерардо і 33-річна Мередіт Чепмен були добре відомі в суспільстві. Мередіт обрали помічником віце-президента престижного університету Вілланова. Дженнер працювала начальником по маркетингу, в той час як її чоловік Марк домагався високих результатів в освіті. Саме він і зіштовхнув обох жінок, що в підсумку закінчилося двома смертями.


Мередіт закрутила роман з Марком за спиною його дружини. Дізнавшись про зраду, Дженнер задумала план помсти, про який стало відомо з її повідомлень і електронних листів. Для цього вона одягла перуку і відправилася в будинок суперниці в Раднор, штат Пенсільванія.

Дженнер увірвалася в будинок Мередіт, розбивши вікно, і прибрала скло, щоб це не викликало підозр. Коли коханка повернулася додому, то після гучних криків пролунали постріли. Сусід тут же викликав поліцію, і коли правоохоронці прибули, то виявили біля будинку Марка. Той зізнався, що побоявся заходити всередину, так як знав, що там його чекає дружина.

Популярне: Держава може відмовити у знижці на "комуналку": 7 причин втратити субсидію у 2018 році

Мередіт загинула від вогнепального поранення, а Дженнер, по всій видимості, наклала на себе руки. За даними поліції, Мередіт теж була заміжня, але вже не жила з чоловіком.