Автор: / 02/03/2015

Анна Дурицька вперше розповіла про ніч, коли вбили Нємцова (ВІДЕО)

Ключовий свідок вбивства Бориса Нємцова українська модель Анна Дурицька поділилася спогадами про подію, а також розповіла, чому її не відпускають в Україну, повідомляє ІА Корупція Інфо.

Як заявила Анна в ефірі телеканалу "Дождь", у вечір вбивства Нємцова, вони після вечері в кафе прямували до політика додому. На запитання журналіста, як сталося вбивство, Анна майже нічого не пам'ятає. За словами Дурицької, звідки з'явився вбивця вона не бачила, нічого підозрілого не відбувалося, не було чутно також якихось підозрілих звуків.

"Це все відбувалося за спиною. Я не знаю, звідки він вийшов, але він був за спиною", – сказала Анна в ефірі "Дождя".Обернувшись, я побачила тільки авто світлого кольору. Але ні марку, ні номера не бачила. Вбивцю теж не бачила", – додала вона. Після цього, за словами Анни, вона подзвонила в поліцію. Також вона додала, що номер правоохоронців вона запитувала у водія снігоприбиральної машини, що зупинилася неподалік.

"Це правда я просила допомоги, щоб він сказав, як зателефонувати в поліцію", – відповіла Анна на коментар журналіста про те, що на камерах спостереження видно, як вона підходить до снігоприбиральній машині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Статті по темі