сбу

Черговий бойовик незаконного збройного формування терористів "ЛНР" повернувся на територію підконтрольну українській владі на умовах програми Служби безпеки України “На тебе чекають вдома”.

Мешканець Луганської області у липні 2014 року був захоплений т.зв. “ополченцями”, які майже тиждень незаконно утримували та знущалися з нього. Після фізичного та психологічного тиску чоловік погодився вступити до незаконного збройного формування терористів "ЛНР", в якому ніс службу на блокпостах. За його словами "керівництво" формування ставилося до рядових зверхньо та зневажливо.

Побачивши листівку Служби безпеки України з умовами програми "На тебе чекають вдома", колишній бойовик за телефоном "гарячої лінії" звернувся до правоохоронних органів України із заявою про своє бажання повернутися і скористатися зазначеною програмою.

Перебуваючи на окупованій території, він познайомився з майбутньою дружиною, з якою вони разом вирішили повернутися до мирного життя. Подружжя закликає всіх, хто ще перебуває у складі незаконних збройних формувань, скласти зброю та скористатися програмою Служби безпеки України.

Також до мирного життя повернувся мешканець Краматорська.

В червні 2014 року він добровільно вступив до лав т.зв. «народного ополчення», чергував на одному з блокпостів сепаратистів, перевіряв документи та особисті речі громадян.

Після звільнення міста, побоюючись відповідальності, перейшов на непідконтрольну Україні територію, обслуговував бронетехніку терористів. Участі в бойових діях не приймав. У складі т.зв. «танкової бригади» неодноразово виїздив на навчання до Ростова-на-Дону під керівництвом військових ЗС Російської Федерації.

Розчарувавшись в ідеалах та ідеях т.зв. «Русского мира», скористався програмою СБУ «На тебе чекають вдома» та повернувся до своєї родини.