Двоє з п'ятьох постраждалих в результаті вибухів і пожежі на різдвяному ярмарку біля Оперного театру знаходяться у важкому стані і не можуть дихати самостійно. Про це повідомляє ТСН.

Пожежа на ярмарку біля оперного театру виникла близько 13:00 дня. За словами очевидців, спочатку був вогонь, а далі пролунало кілька вибухів, швидше за все – вибухали газові балони. Зчинилася паніка, працівники сусідніх наметів намагалися гасити загоряння вогнегасниками, але марно.

"Люди вибігли, обпалені, обгорілі, вогонь був метра три висотою, а потім, коли почали вибухати балони, то вище цього дерева був вогонь. Другий балон як рвонув – то все, ну, як на фронті ", – розповів свідок події Олександр Ланіца.

За словами людей, пожежники приїхали швидко, так само швидко вдалося загасити пожежу.

"Вогонь поширювався досить стрімко, тому до місця події було залучено три пожежно-рятувальні підрозділи і 20 рятувальників", – розповів керівник сектору зв'язків із засобами масової інформації ГУ ГосЧС в Львівській області Віталій Туровцев.

До лікарні доставили п'ятьох людей, серед них є іноземець – громадянин Вірменії. Один перехожий отримав незначні травми, а ось четверо працівників ярмарки, двоє жінок і двоє чоловіків, у важкому стані. Постраждалим від 22 до 50 років, двоє з них самостійно не дихають, тому що отримали важкі опіки дихальних шляхів. Всіх прооперують, щоб стабілізувати їх стан.

"Вони мають важкі опіки, опіки обличчя, кистей, всі вони мають термо-інгаляційні поразки, ураження дихальних шляхів, що, власне, і зумовлює їх важкий стан", – пояснив заступник головного лікаря 8-ї лікарні Ігор Стояновський.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Очевидці розповідають, що до приїзду швидкої першу допомогу постраждалим надавав молодий хлопець. Військовий парамедік сам в лікарні, куди прийшов з квітами до дівчини, яку рятував. Каже, завжди з собою носить мінімальну аптечку, яка допомогла в цей раз.

"Що мені сподобалося – це те, що люди вміють слухати. Я говорив там: не робити тих чи інших дій – і вони виконували ці мої вказівки ", – розповів Андрій Алямскій.