За наявною інформацією, минулої ночі росіяни між собою у селі Жовтневе Запорізької області влаштували перестрілку. У результаті чотири окупанти загинули, ще шість — отримали поранення. Про це повідомили у телеграм-каналі «Оперативний ЗСУ.

Що саме не поділили росіяни — невідомо. Але чим менше окупантів на нашій землі, тим краще. Вже як же вони, мабуть, не хочуть загинути від рук українських воїнів, що аж самоліквідувались? Але може більше деталей дізнаємось пізніше.
Вже ні для кого не секрет, що окупанти панічно бояться ЗСУ. Їхні манерви вражають своєю неочікуваністю і майстерністю.
У контрнаступі ЗСУ основний козир наших воїнів-артилерія, а не бронетехніка. Про це в коментарі РБК-Україна розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

Як каже фахівець, артилерійські системи ЗСУ закладують ґрунт для контрнаступу – активно стираючи з лиця землі склади, укріпрайони ворога і все таке інше.

За словами Селезньова, лише після ретельного відпрацювання артилерією і ракетними системами залпового вогню українські військовослужбовці за допомогою бронетехніки мають можливість потрапити в тил ворога.

“Танки – дуже потужна річ, але по факту на сьогоднішній день танкових боїв не так вже й багато, вони є, але вони не визначальні. Визначальними є артилерійські дуелі, контрбатарейна боротьба і знищення ворожих тилів”, ‒ підсумував експерт.