У Бахмуті, що на Донеччині за останню добу стає все більш помітним вичерпування ресурсів не лише у вагнерівців, а й в регулярних підрозділів російської окупаційної армії. 

 
Про це у своєму телеграм-каналі розповів військовий експерт Олександр Коваленко. 

“Північний сектор – окупанти загрузли в промзону остаточно і безповоротно. Другий тиждень не можуть вирватися за межі вул. Героїв праці”, – розповів експерт. 

Водночас у полі, північ і північний захід підрозділи 57-ї ОМСБр продовжують тонути в болоті під Оріхово-Василівкою. Тонуть бо вагнерівців для першої лінії мало, а самим йти в штурм не хочеться. Для північного сектора стягують підрозділи 98-ї ПДР, але це останні запаси резерву. 

На південний захід від Бахмута підрозділи 51-го та 137-го ПДП 106-ї ПДР після обходу Івановського та лісу продовжують намагатися форсувати канал. В окупаційного війська була думка форсувати канал закидавши його “вагнерами”, але “вагнерів” у достатній кількості для цього немає. 

Таким чином, у районі Бахмута ситуація стабільно важка. Але дії ворога, зокрема, розосередження ресурсу в різних напрямах і розтягування флангів, не дозволяє окупантам її каталізувати. Командування РФ поставило задачу, яку фактично виконати неможливо.  

Зазначимо, що в російських окупаційних військ на донецькому плацдармі у січні 2023 року було 4 активні локації, наступального характеру, а саме: Бахмут, Авдіївка, Мар’їнка, Вугледар. Нині це Бахмут та Авдіївка. Ресурс виснажується.