Удари по тимчасово окупованому Криму важливі для успіху Збройних сил України.

Про це заявив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія Олександр Тарнавський.

Генерал ЗСУ зазначає, що такі залпи вкрай важливі для успішного контрнаступу  України і будуть продовжуватися.

«Успіх наступальних операцій полягає не тільки в знищенні противника перед собою, а й у знищенні місць зосередження техніки, особового складу і особливо в знищенні командних пунктів», — пояснив він.

За його словами, дезорганізація російських сил шляхом знищення командних центрів на більш високому рівні призводить до безладу на полі бою.

«Знищений командир означає знищений командний зв’язок, а без нього немає узгоджених дій», — підкреслив він.

Крим особливо важливий у цьому плані, оскільки там зосереджена велика кількість російської військової техніки, наголосив військовий.

Тарнавський зазначив, що удар по штабу Чорноморського флоту Росії помагає Україні, а також дає Україні надію на майбутнє.

«Тобто у нас є можливість бити їх не тільки перед собою, а й у тилу. А коли ти розумієш, що в тилу ворог почувається гаряче, це піднімає бойовий дух наших солдатів», — підсумував генерал.

Варто підкреслити, що події, що відбуваються у Криму приблизно з середини серпня, опосередковано вказують на подальший перебіг українського наступу.

Про це сказав керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

У відповіді на запитання про наступ ЗСУ та чи вірить голова ГУР, що Україна поверне Крим до кінця цього року, Буданов сказав, що «активізація у Криму» опосередковано вказує на плани командування.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

«Наша контрнаступальна операція розпочалася на початку літа і продовжується досі… І як ви правильно сказали, я не головнокомандувач Генштабу. Але якщо говорити про Крим, ви ж не могли не помітити, що з середини серпня по Криму відбувається певна активізація, і це може опосередковано підказати вам відповідь на ваше запитання», – сказав Буданов.

Як відомо, у Криму триває планова робота Сил безпеки та оборони, кінцевою метою цих дій є деокупація півострова, наразі ціллю є зруйнувати логістичний хаб загарбників у Криму.

Про це раніше заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в етері телемарафону.

«Триває планова робота українських Сил безпеки й оборони. Звичайно, по військових об’єктах окупантів, загарбників на тимчасово окупованих територіях, зокрема в українському Криму. І зовсім скоро деталі будуть оприлюднені ЗСУ і Генеральним штабом», – сказав Юсов.

За його словами, останніми днями дуже багато новин з Криму – і події там відбуваються в рамках одного комплексу заходів.

Представник ГУР зазначив, що всі ці засоби результативні.

Кінцевою метою цих дій є деокупація Криму, проте на сьогоднішньому етапі цілями є послаблення позицій росіян, зруйнування логістичного хабу загарбників у Криму, повідомив Юсов.

«Послаблення позицій ворога. Крим досі використовується як певний логістичний хаб також для перекидання на інші ділянки фронту сил і засобів противника. І ось власне для того, щоб цей логістичний хаб зруйнувати, застосовуються і реалізуються певні операції. І на морі, і на суші, і в повітрі – і далі буде», – підсумував він.

Нагадаємо, вчора, 22 вересня, невдовзі після 13:00, у Криму, зокрема в Севастополі, пролунали потужні вибухи. Російські окупанти повідомили про ракетну атаку Сил оборони України по штабу Російського флоту на Чорному морі. За кілька хвилин це підтвердилося: був приліт точно до штабу ЧФ РФ. Командувач Повітряних сил ЗСУ також офіційно підтвердив, що удару по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі завдали українські льотчики.