Екс-нардеп Верховної Ради від фракції «Свобода» Ірина Фаріон виступила з новою провокаційною заявою про російськомовних українців, зазначивши, що їх треба бити по обличчю.

Про це вона заявила в інтерв’ю «Золочев.Нет», опублікованому в YouTube-акаунті каналу, повідомляє видання Хвиля.

Зокрема, відповідаючи на питання, що варто говорити людям, які відзначають, що немає ніякої різниці в тому, якою мовою говорять українці, професор університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон заявила, що говорити з ними не збирається.

«Просто знімаєш туфлю і даєш по обличчю. От і все. З такими не говорять, їм нічого не доводять. Це маргінес суспільства, вони завели війну в Україні. Вони автори війни, вони автори понад 11 тисяч убитих на фронті. З ними можна говорити тільки з позиції сили», – сказала Фаріон.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом
 
Чиновників, які не використовують державну мову під час роботи Фаріон пропонує звільняти.

«Мій девіз відомий: не давати освіти, не давати роботи. Якщо ти не знаєш української мови, ти нікуди не поступиш, ні в вуз, ні в технікум, і навіть в профучилище. Таким чином ми заблокуємо суспільну ієрархію для всіх ідіотів, політично заангажованих і розумово відсталих. Це питання вирішується просто і елементарно. Потрібно тільки мати на це силу волі, кругозір і наступально-екстенсивну позицію», – заявила Ірина Фаріон.