Президент США Дональд Трамп зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним п'ять разів, проте жодного разу глава Білого дому не давав докладного звіту перед своєю адміністрацією.

Як з посиланням на власні високопоставлені джерела повідомляє The Washington Post, Трамп щоразу перешкоджав деталізації звітів про такі зустрічі, пише Обозреватель.

За даними газети, в спробі приховати деталі своїх бесід з Путіним Трамп, відбирав записи у свого перекладача і забороняв йому обговорювати зустріч з іншими представниками адміністрації.

Видання зазначає, що такі дії вважалися неприпустимими при попередніх президентах.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Газета наводить як приклад зустріч Путіна і Трампа у 2017 році на полях саміту G20 в Гамбурзі, на якій був присутній також Держсекретар Рекс Тіллерсон. Тоді один з радників Білого дому і один з представників Держдепартаменту США намагалися дізнатися більших подробиць про бесіду двох президентів, ніж їм надав Тіллерсон. Саме тоді чиновники дізналися про те, що Трамп навмисно перешкоджає поширенню такої інформації.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс назвала публікацію "вкрай неточною" і заявила, що Трамп займає набагато більш жорстку позицію щодо Росії, ніж його попередники.

"Матеріал WP настільки обурливо неточний, що навіть не заслуговує відповіді", – сказала вона у своїй заяві.


\