У четвер, 23 січня, президент України Володимир Зеленський і його російський колега Володимир Путін зустрінуться в Ізраїлі на форумі пам’яті. Це формальний привід, через який в Єрусалим приїдуть майже 50 світових лідерів.

Про це повідомив головний редактор видання “Ехо Москви” Олексій Венедиктов у своєму телеграм-каналі.

“В Ізраїлі завтра відбудеться зустріч президентів Росії і України. А де ж ще їм зустрічатися”, – написав Олексій Венедиктов

Безпеку форуму в Ізраїлі забезпечать 10 тисяч поліцейських.

Як повідомляє російська служба ВВС, президент Росії Володимир Путін візьме участь не тільки в форумі, а й зустрінеться на Західному березі з Махмудом Аббасом, а також відкриє пам’ятник жертвам блокади Ленінграда в єрусалимському парку Ган-Сакер. За даними ізраїльських ЗМІ, Путін пробуде всього один день у зв’язку з відставкою уряду Росії.

Програма візиту президента України Володимира Зеленського триватиме два дні – 23 і 24 січня. Він планує взяти участь у пам’ятних заходах у рамках Всесвітнього форуму Голокосту, присвяченого 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц, провести переговори з керівництвом Ізраїлю і зустрітися з представниками ізраїльських ділових кіл.

Як повідомляють джерела обох преслужб, зустріч цілком можлива, президентам є про що говорити.