Команда кандидата в президенти України і відомого шоумена Володимира Зеленського заявила, що до провокацій проти їх лідера підключилися журналісти.

В її Telegram йдеться про статтю видання "Українська правда".

"Видання "Українська правда" розмістило інформацію про те, що команда Зеленського фінансується олігархами Коломойським і Фуксом. Ця інформація не відповідає дійсності. Просимо журналістів отримувати перевірену інформацію тільки у офіційних представників команди Зеленського, а не користуватися дешевими чутками", – йдеться в повідомленні

Що стосується статті, про яку йде мова, то там йдеться: 

"Висування Зеленського аж ніяк не відбулося б без впливу Ігоря Коломойського, як би він це не спростовував. Перші чутки про намір артиста балотуватися в депутати привезли навесні 2018 з Женеви – з посиланням на слова Ігоря Коломойського … Якщо влітку Зеленського розглядали тільки як альтернативу Вакарчука, який ніяк не міг зважитися на балотування, то зараз комік – вже найближчий конкурент Тимошенко, і в ряді областей підбирається до її 1-го місця".

"Зеленський – дуже вигідна фігура для гравця в шахи Ігоря Коломойського, за допомогою якої він може відігратися у президента Порошенка. Подвійні контакти таких осіб, як Павло Фукс, у цій грі тільки додають інтриги", – написала "Українська правда".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як повідомлялось, раніше УП з посиланням на джерела писала, що Зеленський і керівництво "Кварталу 95" зустрічалися з кількома українськими політтехнологами, що вже тоді підтверджувало намір актора брати участь у виборах. До найближчого оточення актора, з яким Зеленський працює щодо виборів, відносять лідера партії "Слуга народу" Івана Баканова, Бориса Шефіра і Сергія Шефіра, Сергія Трофімова та Юрія Костюка.

Про те, що Коломойський має намір взяти участь у президентській кампанії і зробив ставку на Зеленського писала і "Страна". Там підкреслювали, що кампанія на той момент будувалася майже повністю навколо нового сезону "Слуги народу", який вийде в березні 2019 року напередодні виборів.

Крім того, журналісти "Схем" розповіли деталі святкування 55-річчя Коломойського в Женеві (Швейцарія) 13 лютого минулого року. Серед гостей були Фукс і Зеленський.