Журналист Ростислав Демчук заявив, що Петро Порошенко наступає на ті ж самі граблі, на які свого часу натрапив Леонід Кучма і Bіктор Янукович у боротьбі з суперниками. Відповідний допис зявився у нього в Фейсбук.

"З Гриценком цікаво закручується сюжет.

Схоже, що Петро Порошенко наступає на ті ж самі граблі, на які свого часу натрапив Леонід Кучма і Bіктор Янукович у боротьбі з суперниками.

Анатолій Гриценко сповіщає, що його викликали на допит в СБУ. Bиглядає, що СБУ зробила ведмежу послугу Петру Олексійовичу. Тепер до кандидата у президенти України Анатолія Гриценка буде посилена увага ЗМІ та громадськості не лише в Україні, але і поза її межами. А це тільки підігріватиме інтерес до Анатолія Гриценка і рейтинги його таким чином зростатимуть.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

“Я отримав повістку на допит в СБУ, на Володимирську, 33. Я піду до них у вівторок, об 11:00”, – написав Анатолій Гриценко на своїй сторінці у Facebook.

Щодо того, у рамках якої справи його викликають і що це за допит, він зазначив, що “якщо цікаво, після того, як пройде допит, в тих межах, які визначені законом, я вам повідомлю прямо біля будівлі СБУ”.

Звісно, що цікаво! Пане Анатолію, з нетерпінням чекаємо на ваші повідомлення у цій справі, – написав Ростислав Демчук